Holywood yıldızı Jean Claude Van Damme Bodrum’da

Holywood yıldızı Jean Claude Van Damme Bodrum’da

Magazin World

Dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan Bodrum yaz sezonunu Jean Claude Van Damme ile açtı. 

Sabah erken saatlerde Milas - Bodrum hava limanında karşılanan Holywood yıldızı Jean Claude Van Damme çiçeklerle karşılandı.

Çiçek ile karşısına çıkan vip Bodrum transfer personelini gören Jean Claude Van Damme bol bol verilen çiçeğin fotoğraflarını çekti.

Jean Claude Van Damme’ın kendisini karşılamaya gelenlere sıcak kanlı davranması ve espriler yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

İlk kez Bodrum’a gelen Van Damme’ın yaklaşık 1 hafta tatil yapacağı öğrenildi.

Vip Bodrum transfer sahibi Can Şenkal tarafından karşılanan dünyaca ünlü yıldız daha sonra oteline geçmek üzere yola çıktı.

Yol boyunca Bodrum’la ilgili sorular soran Van Damme’a Bodrum’un tarihi yerleri ve gezilebilecek yerleri anlatıldı.

Mütevazi tavırlarıyla dikkat çeken Van Damme'ın Türkiye hayranı olduğu öğrenildi.

Öte yandan Bodrum-Milas Havaalanı çalışanları ve Vip Bodrum transfer personelinin yoğun ilgisiyle karşılaşan dünyaca ünlü yıldız, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Videolar


 • Ebru Polat biberonla balıkları besledi - www.seninritmin.com -
  Ebru Polat biberonla balıkları besledi - www.seninritmin.com -
 • MYTICAL JOURNEY
  MYTICAL JOURNEY
 • SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
  SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
 • radyoritim soner arica 1
  radyoritim soner arica 1

Burçlar

news-item-cover
Koç
Boşluktaki Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna geçiyor. Günün ikinci yarısı gelirinizle ilgili konulara vaktinizi harcayabilirsiniz. Elinize geçen para sizi tatmin etmiyorsa yeni arayışlar için kolları sıvayabilirsiniz.

news-item-cover
Boğa
Ay, saatler 13:30 olduğunda Boğa burcuna geçiyor. Günün devamında artık enerjiniz artıyor. Mutlu olabileceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler için harekete geçebilirsiniz. Çekici olacağınız bir gündesiniz.

news-item-cover
İkizler
Saat 13:30 olunca Ay, Boğa burcuna geçiyor. Günün geri kalanında melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Biraz daha karamsar bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Geçmişteki tedirginlikleriniz ana odaklanmanızı engelleyebilir.

news-item-cover
Yengeç
Saatler 13:30’u gösterdiğinde Ay, Boğa burcuna geçiyor. Öğleden sonra şansınız da açılmaya başlıyor. Güzel zamanlarda olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizden bahsediyor olabilir. Başarılı bir süreçten geçeceksiniz.

news-item-cover
Aslan
Boşlukta olan Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna giriş yapıyor. Bu saat itibariyle sizler de kariyer hayatında güzel bir döneme giriyor olacaksınız. Yöneticinizle beraber yeni işlere imza atabilirsiniz. İş başvurusu için öğleden sonrayı tercih edebilirsiniz.

news-item-cover
Başak
Ay, saatler 13:30 olunca Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu andan itibaren sizler de pozitif bir güne devam ediyorsunuz. Akademik işlerinizde, yurt dışı konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Spor yapmak için ideal gündesiniz, hızlı form tutabilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
Saat 13:30’dan itibaren boşluktaki Ay, Boğa burcuna geçiyor. Günün geri kalanında sizler maddi meselelerinize vakit ayırabilirsiniz. Kredi için başvuru yapmayı düşünebilirsiniz. Borçlarınız için harekete geçmek için ideal bir zamandasınız.

news-item-cover
Akrep
Bugün Ay, 13:30’da Boğa burcuna giriş yapıyor. Sizler için bu saatten sonra ikili ilişkileriniz ön plana çıkacaktır. Eşiniz veya sevgiliniz sizinle baş başa kalmak isteyebilir. Sevginizi belli etmekten çekinmeyin.

news-item-cover
Yay
13:30’da bugün Ay, Boğa burcuna giriş yapıyor. Bu saat itibariyle sizlerin çalışma hayatında güzel gelişmeler olabilir. Yaptığınız işlerin takdir gördüğünü görmek sizleri mutlu edecektir. Sağlık sorunlarınız varsa bugün toparlanmaya başlayabilirsiniz.

news-item-cover
Oğlak
Ay, saatler 13:30’u gösterdiğinde Boğa burcunda ilerliyor. Bu dakikayla beraber sizler de aşk dolu bir güne devam ediyorsunuz. Bugünden itibaren şansınız her konuda açıldığına şahit olacaksınız. Çocuklarınız da yüzünüzü güldürebilir.

news-item-cover
Kova
Saat 13:30 itibariyle Ay, Boğa burcuna geçerek hareketine devam ediyor. Evinize dair işler için vaktinizi harcayabilirsiniz. Ailenizle beraber vakit geçirmek iyi gelecektir. Sizden ilgi bekliyor olabilirler.

news-item-cover
Balık
Boşlukta olan Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna ilerliyor. Günün ikinci bölümünde eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklentinizin üstünde başarı gösterebilirsiniz. Yakınlarınızla beraber keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir gündesiniz.