Cem Yılmaz: Siz parayı alana kadar bin kere düşünüyorsunuz, ben aldıktan sonra

Cem Yılmaz: Siz parayı alana kadar bin kere düşünüyorsunuz, ben aldıktan sonra

Magazin - 2 hafta önce

Cem Yılmaz, Swissotel'de gerçekleşen, Turkuvaz Medya Grubu'nun medya sponsoru olduğu Alışveriş Ekonomisi Zirvesi'nde sahneye çıktı. Sabah'ıhn haberine göre konukları gülmekten kırıp geçiren komedyenin paylaşımlarından bazıları şöyle: 

- Evde Baby TV izliyorum. Sizin çocuklar yaptığınız işten dolayı doları düşünüyor olabilir ama bizde durum farklı. Ben 'Acaba oğluma ne kadar olumlu şey yüklerim?' derken, bizimki daha ne kadar çok Playstation oynarım derdinde. Bazen çocuklar anneye çekebiliyor.

- Bir gün iş görüşmesindeyim, Kemal evde. Telefonuma mesaj geldi, 1'inci level indi, 2'nci level indi, 6'ncı level'e geldik diye. Oyunun hepsini indirmiş. Bana 6 bin TL'ye mal oldu.

- Alışveriş zirvesinde sahneye çıkan bir komedyen olarak olaya bakış açım; para ne zaman gelecek, stopaj size mi ait? Çünkü benim konumum bu. Bende düşünme para yattıktan sonra başlıyor ama siz parayı alana kadar bin kere düşünüyorsunuz. Ben iyi performans sergilemediğim gösterilerde aldığım parayı iade ederim.

- Bizim işin size göre daha çileli, acıklı yönü var. Ömrün para ediyor böyle. Burada ölsem sırf bu para için.

- Bugün siz 'Dolar kaç olur?' diye düşünürken, ben yola böyle çıkmadım, benim filmler kıçını kurtaracak mı diye düşündüm. Hepsini mikro ekonomi düzeyinde tasarladım.

Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan'ın filmi 'Organize İşler: Sazan Sarmalı'nı vizyondaki ikinci haftasında Netflix'e satmasıyla ilgili de konuştu. Netflix'in bir bilmece olduğunu söyleyen Yılmaz, "Marka resmen bir bombardıman yapıyor adının anılması için. Bana bu işin altında bir şey var gibi geliyor. Ona para ver, buralara dağıt, bana pek inandırıcı gelmiyor. Ben almadım, almam da ama alırsam fikrim değişir mi, evet değişir" dedi.

Yılmaz, salondan gelen bir soru üzerine ne kadar kazandığını da açıkladı: "Geçmiş yıllara gidersen 500 bin derim ama şimdi yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum."

Videolar


 • Radyo Ritim Live 103.8 Muzo
  Radyo Ritim Live 103.8 Muzo
 • SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
  SONER ARICA'nın Radyo Ritim Ziyareti www.seninritmin.com
 • EMİR Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu
  EMİR Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu
 • İDO TATLISES Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!
  İDO TATLISES Burcu İle Acı Kahve'ye Konuk Oldu!

Burçlar

news-item-cover
Koç
21 Mart - 20 Nisan
Ay’ın tüm gün boyunca Terazi burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. İlişkiniz, evliliğiniz bugün ön planda olabilir. Gün içerisinde Ay’ın önce Satürn sonra Plüton ile kurduğu sert açılar partnerinizle anlaşamadığınız zamanlara neden olabilir. Özellikle bu problem karşı tarafın egolarından kaynaklanabilir. Otoriter davranmak isterken yaptıkları veya söyledikleri her şeyi yakıp kül edebilir. Akşama doğru ise enerjiniz düzeliyor. Hatta Jüpiter’in desteğiyle de sabahki gerginlik yerini olumlu bir sürece bırakıyor. Yalnızlar varsa bu akşam yeni bir ilişkinin sinyallerini alabilirsiniz. Ay 21:10’da boşluğa giriyor. İlişkinizle ilgili bir hamle yapacaksanız bu saat öncesinde adım atmanız iyi olacaktır.

news-item-cover
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
Ay günün tamamında Terazi burcunda ilerliyor. Sağlığınız, çalışma ortamınız ile ilgili konular vaktinizi alabilir. Sabah etkili olan Ay-Satürn ve Ay-Plüton sert kontakları sebebiyle iş ortamınızda öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Sizden az bilen ama çok akıl veren insanlara karşı tahammülünüz azalabilir. Özellikle gerçekleri yüzlerine vurmamak için zor durabilirsiniz. Ama bundan daha önemlisi ise sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Akşam ise her şey rayına oturmaya başlıyor. Ay’ın Jüpiter ile olan olumlu açısı sayesinde şanslı bir akşam bile geçirebilirsiniz. Ay 21:10 itibariyle boşluğa giriyor. Eğer hala tamamlamadığınız işleriniz kaldıysa, yeni bir işe başlamak yerine onlara yoğunlaşabilirsiniz.

news-item-cover
İkizler
21 Mayıs - 20 Haziran
Tüm gün boyunca Ay Terazi burcundaki hareketini sürdürüyor. Sizler için aşk hayatınız ve çocuğunuz bugün ön planda olabilir. Sabah saatlerinde etkisini gösteren Ay ve Satürn, sonrasında Ay ve Plüton sert kontakları aşk hayatınızda gergin bir zaman dilimi geçirebileceğinizi gösteriyor. Özellikle fazla sahiplenici ve kıskanç tavırlar sizi sıkabilir. Çocuğunuza karşı da verdiğiniz tepkilerin dozuna dikkat etmelisiniz. Akşama yaklaşırken Ay’ın Jüpiter ile olan kontağı bu kara bulutları dağıtıyor. Şansınızın açıldığı, güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Ay’ın 21:10’da boşluğa girmesiyle yeni bir şeye başlamak iyi olmayabilir.

news-item-cover
Yengeç
21 Haziran - 22 Temmuz
Gün boyunca Ay Terazi burcunda hareketine devam ediyor. Bugün ailevi konularınız gündeminizde olabilir. Sabah etkin olan Ay-Satürn ve Ay-Plüton sert açıları sebebiyle aile içinde tansiyonun yükseleceği zamanlar geçirebilirsiniz. Gergin olacağınız zamanlarda olacaksınız. Kalp kırmamaya dikkat edin. Evinizin içinde de riskli hareketlerden kendinizi koruyun. Akşam ise Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu kontak sayesinde enerjiniz de düzeliyor. Gündüz yaşadığınız gerginlikler son buluyor. Belki de iş hayatında da yorucu bir gün geçirdiniz. Akşamı evde oturarak geçirmek isteyebilirsiniz. Saat 21:10 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Yarına kadar eski işlerinizi tamamlamak faydalı olacaktır.

news-item-cover
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün tamamında Terazi burcunda ilerleyen Ay, bugün sizlerin eğitim hayatını, iletişim kurduğunuz çevreyi ön plana çıkartabilir. Özellikle sabah Ay’ın Satürn ve sonrasında Plüton ile kurduğu sert açılar gün içerisinde gerginliklere açık olabileceğinizi gösteriyor. Özellikle iletişim kurarken istemeden de olsa sert kelimeler kullanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da aynı durum ortaya çıkabilir. Akşam her şey düzelmeye başlıyor. Ay bu sefer Jüpiter ile güzel bir etkileşime giriyor. Enerjiniz yükseliyor. Sosyalleşeceğiniz bir akşamdasınız. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle beraber vakit geçirebilirsiniz. Ay 21:10’da boşluğa giriyor. Bu saat sonrasında mesajlarınız, aramalarınız sonuçsuz kalabilir.

news-item-cover
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Gün boyunca Ay Terazi burcunda hareketini sürdürüyor olacak. Bugün maddi durumunuza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi arttırmaya ihtiyacınız olabilir. Fakat Ay’ın Satürn ve Plüton ile kurduğu zorlu açılar sebebiyle bugün maddi konularınızla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz. Finansal işlemlerinizi veya yatırımlarınızı yaparken temkinli davranın. Akşam olduğunda bu enerjiler de son buluyor. Aksine Ay’ın Jüpiter ile kurduğu olumlu etki güzel gelişmeler de yaşayacağınız bir zaman diliminde olduğunuzu gösteriyor. Saat 21:10 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Yarına kadar yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamak için ideal bir zaman dilimindesiniz.

news-item-cover
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Ay günün tamamında hareketini sizin burcunuzda sürdürüyor. Kendinize vakit ayırmanız gereken bir gündesiniz. Dolunayın hemen ertesi günü toparlanmak, geride bırakmanız gerekenlerden artık vazgeçme yeniye doğru yer açma sürecindesiniz. Sabah Ay-Satürn ve Ay-Plüton zorlu etkileriyle stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Gerek iş gerek partner her konuda sert etkiler alabilirsiniz. Saatler akşamı gösterdiğinde ise Ay bu sefer Jüpiter ile olumlu bir kontak kuruyor. Huzurlu ve daha sakin bir akşam geçirebilirsiniz. Şansınızın da açık olduğunu hissedebilirsiniz. 21:10’da Ay uzun süreliğine boşluğa giriyor. Yeni bir işe kalkışmak için yarını beklemelisiniz.

news-item-cover
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Ay tüm gün boyunca Terazi burcunda hareketine devam ediyor. Bugün hem psikolojik olarak hem fiziksel olarak kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Ay bugün Satürn ve devamında da Plüton ile sert kontaklar kuruyor. Özellikle kronik rahatsızlığınız varsa bugün daha fazla dikkatli olmalısınız. Yorgunsanız kendinizi zorlamayın. Psikolojinizi bozmak isteyen insanlara veya olaylara karşı yine siz dur diyeceksinizdir. Akşam ise bu düşük enerji Ay-Jüpiter kontağıyla beraber yerini mutluluğa, şanslı bir akşama bırakıyor. Saat 21:10’da Ay hareketine boşlukta devam edecek. Artık hayatınızda yarım kalan ne varsa tamamlamak isteyebilirsiniz.

news-item-cover
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Ay’ın gün boyunca Terazi burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Yüksek enerjili bir günde olmanıza rağmen Ay’ın Satürn ve Plüton ile kurduğu etkileşimlerle gün içerisinde sizi gergin hissettirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı gerçeklerle yüzleşebileceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Yakınınızdaki kişilere karşı kırgın olabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken bir anlık öfkeyle tüm ipleri koparmamak olmalıdır. Akşama geldiğimizde ise her şey tersine dönüyor. Ay ve Jüpiter arasındaki olumlu etki yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşatabilir. Dışa dönük, sosyal bir zaman diliminde olacaksınız. Ay’ın 21:10 itibariyle boşluğa gireceğini düşünürsek bu zaman sonrasında yeni adımlar atmak için biraz beklemeniz gereklidir.

news-item-cover
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Ay bugün hareketini Terazi burcunda sürdürüyor. Geleceğinizi ilgilendiren ve kariyer hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Sabah Ay sizin burcunuzda seyahat eden Satürn ve Plüton ile zorlu açılar meydana getiriyor. İş hayatınızda sizden saklanan gerçekler ortaya çıkabilir. Belki de size danışılmadan karar verildiğini görebilirsiniz. Çalışmıyorsanız da sizin hayatınızda sizin yerinize karar veren kişilerle aranızdaki mesafeyi açmak isteyebilirsiniz. Akşam ise bu durum Ay’ın Jüpiter ile güzel kontağı sayesinde şanslı bir zaman dilimine dönüşüyor. Beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Ay saat 21:10’da ise boşluğa giriyor. Yeni projelere başlamak yerine eski işlerinizi gözden geçirmek iyi olacaktır.

news-item-cover
Kova
21 Ocak - 18 Şubat
Bugün Ay günün tamamında Terazi burcunda ilerliyor. Sabah Ay’ın Satürn ve Plüton ile kurduğu sert açılar güne gergin başlamanıza neden olabilir. Belki de hiç ters giden bir şey olmayacak ama siz yine de kendinizi negatife odaklamak isteyeceksiniz. Fazla gerçekçi ve mantıklı yapınız bazen mutlu olmanıza engel oluyor. Hayal kurmak o kadar da kötü değildir. Akademik hayatınız, uluslararası işleriniz varsa sert etkileri bu alanlarda da yaşayabilirsiniz. Akşam vaktine geldiğimizde sizler için de pozitif bir zaman dilimi başlıyor. Ay-Jüpiter etkileşimi sayesinde şansınızın açıldığı bir akşamda olacaksınız. 21:10 itibariyle de Ay boşluğa giriyor. Yeni bir eyleme geçmek için biraz beklemelisiniz.

news-item-cover
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Ay bütün gün boyunca Terazi burcunda hareket ediyor olacak. Sizler için giderleriniz, borçlarınız gündemde olabilir. Sabah Ay-Satürn ve Ay-Plüton gergin etkileriyle birlikte bir müddet finansal işlemlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar zamanında size ulaşmayabilir. Özellikle riskli bir konumda olduğunuzdan sağlığınızı tehlikeye atan işlerden uzak durmanız iyi olacaktır. Bu sert etki yerini akşam saatlerinde ılımlı ve pozitif bir zaman dilimine bırakıyor. Güzel bir akşam geçirebilirsiniz. İşleriniz varsa Ay’ın saat 21:10’da boşluğa girmeden önceki zaman diliminde tamamlamanız daha iyi olacaktır.