Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak' Lakaplı Yıldızı,Çöpten Kağıt Bile Topladı!

Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak' Lakaplı Yıldızı,Çöpten Kağıt Bile Topladı!

Magazin

1952 doğumlu Yeşilçam yıldızı Serpil Örümcer, baş döndürücü güzelliğiyle bir döneme damga vurmuştu. 

1967 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında birinci olan Örümcer'e şöhretin kapıları açıldığında, henüz 14 yaşındaydı.

Bacaklarının uzunluğu nedeniyle 'Bayan bacak' lakabı takılan yıldız, kariyerinde yalnızca oyuncu olarak değil, sesiyle büyüleyen bir şarkıcı olarak da takdir topladı.

Dönemin ünlü sanatçısı Berkant'la dillere destan bir aşk yaşasa da, her aşk gibi bununda bir sonu vardı. Berkant'tan ayrıldığı dönem Örümcer, ününe ün katmıştı. Birçok erkeğin rüyalarını süsleyen yıldızın ayakkabısından rakı içen bile vardı.

Berkant ile olan evliliğinden sonra Cengiz Kartal ile dünya evine giren Örümcer, o dönem bütün malını mülkünü satmıştı.

Bu evliliğinde sona ermesiyle, konser için gittiği Batman'da Hasan Ölük ile tanıştı. Kısa süre içinde Ölük'le üçüncü evliliğini gerçekleştiren Örümcer, bu evlilikle hayatının hatasını yaptığını nereden bilebilirdi.

Talihsiz yıldız, eşi Hasan Ölük'ün Batman'da 4 eşi ve 11 çocuğu olduğunu öğrendiğinde dünya başına yıkılmıştı...

Tüm bunların üzerine, eşinden gördüğü şiddet eklenince, Örümcer için hayat daha da katlanılmaz hale geldi.

Şiddet gördüğüne dair belgelerle mahkemeye başvurunca, bu kabus evlilik sona erdi.

Parasızlıkla boğuşan Örümcer, çareyi çöp konteynerlerinde topladığı kağıtları satmakta buldu.

Bir zamanların 'Bayan Bacak'ının düştüğü bu durum, birçok kişinin yüreğini sızlatınca, Örümcer'e yardım eli uzatanlar oldu ve bir nebze de olsa toparlandı.

Fakat, Örümcer'in hala yoklukla boğuştuğu haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bir televizyon programına çıkan Örümcer, torunlarına bakmak zorunda olduğunu ve geçinmek için pazarcılık yaptığını anlattı.

Örümcer, tepetaklak olan hayatı için, "Rüyamda görsem inanmazdım. Ne oldum deme ne olacağım de. Düşenin gerçekten dostu olmuyormuş.'' yorumunu yaptı.

Videolar


  • Radyo Ritim Live 103.8
    Radyo Ritim Live 103.8
  • KUSUM AYDIN MASTER ayakkabi gozluk
    KUSUM AYDIN MASTER ayakkabi gozluk
  • KUSUM AYDIN MASTER piyasadan sildiler
    KUSUM AYDIN MASTER piyasadan sildiler
  • Faruk K
    Faruk K

Burçlar

news-item-cover
Koç
Günün tamamında Ay, Balık burcunda hareket ediyor. Sabah Ay’ın Jüpiter ile yaptığı sert açı nedeniyle sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Günün devamında aktifleşen Venüs ve Plüton karşıtlığı ise aileniz ve işiniz arasında tercih yapmanız gereken durumları karşınıza getirebilir. Özellikle aile bireyleriyle güç savaşlarına girmekten kaçının.

news-item-cover
Boğa
Gün boyunca Ay, Balık burcunda ilerlemesine devam ediyor. Erken saatlerdeki Ay-Jüpiter sert etkileşimi sayesinde emin olmadığınız konularda şansınızı zorlamamanız iyi olur. Devamında meydana gelen Venüs ve Plüton karşıtlığı nedeniyle çevrenizdekilere karşı öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ufak bir şey için bile verdiğiniz tepkiler kalp kırabilir.

news-item-cover
İkizler
Ay, günün tamamında Balık burcunda hareket ediyor. Sabah oluşan Ay ve Jüpiter gergin açısı nedeniyle kariyer hayatınızda stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Aniden bir işi halletmeniz gerektiği gerçeğiyle karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün Plüton ile kurduğu karşıtlık nedeniyle maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Ekonomik olarak zorlanabilirsiniz.

news-item-cover
Yengeç
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Sabahın erken saatlerinde Ay ve Jüpiter arasındaki sert açıyla özellikle seyahatlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularınızda da dikkatli davranmalısınız. Venüs’ün Plüton ile yaptığı karşıtlık ise ilişkinizde sert etkiler altında olduğunuzu gösteriyor. Partnerinizle birbirinize üstünlük kurmaya çalışırken kimsenin alttan almaması durumu çıkmaza sokabilir.

news-item-cover
Aslan
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Günün başında aktifleşen Ay-Jüpiter sert açısı nedeniyle harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Venüs ve Plüton arasındaki karşıtlık nedeniyle bugün sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Geçmişteki gönül ilişkinizle ilgili öğrendikleriniz de sizi gergin yapabilir.

news-item-cover
Başak
Ay, tüm gün boyunca hareketine Balık burcunda devam ediyor. Sabahın ilk saatlerinde oluşan Ay-Jüpiter sert açısıyla beraber eşinizle, sevgilinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Küçük bir olay büyüyebilir. Sonrasında Venüs ve Plüton arasındaki karşıtlık hem çocuğunuzla hem sevdiğinizle aranızda otorite sorunları yaratabilir. Dostlarınızla da zıt fikirlerde olabilirsiniz.

news-item-cover
Terazi
Tüm gün Ay, hareketini Balık burcunda sürdürüyor. Erken saatlerde oluşan Ay ve Jüpiter sert kontağı nedeniyle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Önemsiz gördüğünüz bir problem büyümeye başlayabilir. Venüs’ün Plüton ile kurduğu karşıtlık günün devamında kariyer hayatınızda sert üsluplar kullanabileceğinizi gösteriyor. Bu agresif durumu ailenize de yansıtabilirsiniz.

news-item-cover
Akrep
Ay’ın Balık burcunda hareket ettiği bir güne uyanıyorsunuz. Sabah saatlerinde oluşan Ay ve Jüpiter arasındaki sert açı partnerinize karşı gergin olabileceğinizi gösteriyor. Aynı gerginliği çocuğunuza da yansıtabilirsiniz. Venüs ve Plüton arasındaki karşıt açı nedeniyle bugün yapacağınız yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız.

news-item-cover
Yay
Bugün Ay, seyrine Balık burcunda devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde Ay-Jüpiter sert açısıyla beraber aile içerisinde gergin olabilirsiniz. Verdiğiniz tepkiler gereğinden fazla olabilir. Venüs-Plüton arasındaki karşıtlık sebebiyle bugün sağlığınızı riske atacak tehlikeli işlerden uzak durmalısınız. Maddi olarak da beklediğiniz konumda olmamanız sizi agresif yapabilir.

news-item-cover
Oğlak
Ay, günün genelinde hareketine Balık burcunda devam ediyor. Ay’ın sabah saatlerinde Jüpiter ile kurduğu sert kontak nedeniyle eğitim hayatınızda işinizi şansa bırakmayın. Kardeşlerinizle aranızdaki sorun büyüyebilir. Venüs ve Plüton arasında oluşan karşıtlık nedeniyle evlilik ve ilişki hayatınızda ciddi anlamda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kontrolcü tavırlar ilişkinizde sorunlar yaratabilir.

news-item-cover
Kova
Ay, gün boyunca ilerlemesine Balık burcunda devam ediyor. Sabah Ay’ın Jüpiter ile kurduğu gergin açıyla paranıza ve maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Beklediğinizden fazla elinizden para çıkabilir. Sonrasında Venüs-Plüton karşıtlığı nedeniyle sağlığınızla ilgili ciddi sert etkiler alıyor olacaksınız. İşinizde de öfkenize hakim olmaya dikkat edin.

news-item-cover
Balık
Ay, bugün hareketine sizlerin burcunda devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki zorlu açıyla sabah saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Buna gönül ilişkinizdeki problemler de neden olabilir. Venüs-Plüton karşıtlığının yaşanacağı bugün aşk hayatınızda güç savaşlarına girmekten kaçının. Karşı taraf kendi isteklerini veya dediklerini kabul ettirmek için agresif davranabilir.