Ünal Karaman'dan son dakika açıklaması

Ünal Karaman'dan son dakika açıklaması

Spor

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman ve Norveçli golcü Alexander Sörlorth, UEFA Avrupa Ligi'nin 4. haftasında konuk olacakları Krasnodar maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulunuyorlar.

İlk maçtan ders çıkardıklarını vurgulayan Sörloth, ''Eksik oyuncularımız var ama bu konu hakkında fazla düşmemek gerek. Genç arkadaşlarımız da yarın görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerdir. Krasnodar ilk maçta iyiydi, iyi savunma yaptılar. Fakat, ilk maçtan çıkardığımız en büyük ders onları yenebiliriz." ifadelerini kullandı.

'Geleceğin yıldız adaylarına yarın şans vereceğiz'

İşlerinin zor olduğunu belirten Karaman, ''İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Rakibimiz bizi Trabzon'da yenerek önemli bir avantaj elde etti. Oynatamadığımız oyuncuları uzun bir zamandır kullanamıyoruz zaten ve üzülüyoruz. Ama genç takımdan getirdiğimiz, geleceğin yıldız adaylarına yarın şans vereceğiz.'' dedi.

'Armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerdir'

Genç oyuncuların forma şansı bulubileceğini ifade eden deneyimli hoca, "Abdülkadir, Sosa, Ekuban tüm sakat oyuncularımız bizim için değerli. Belki genç oyuncularımız yarın kendini gösterme fırsatı bulacak ve geleceğin yıldız adayı olarak öne çıkacaklar. Arkadaşlarımızın armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum." diye konuştu.

Videolar


 • Seninritmin turkce
  Seninritmin turkce
 • KUSUM AYDIN Burcu ile Acı Kahve'ye Konuk OLDU !
  KUSUM AYDIN Burcu ile Acı Kahve'ye Konuk OLDU !
 • TAHA ÖZER TEASER
  TAHA ÖZER TEASER
 • Private entertaintment By Water Front Kingdom
  Private entertaintment By Water Front Kingdom

Burçlar

news-item-cover
Koç
Tüm gün Ay, seyrine İkizler burcunda devam ediyor. Günün genelinde temponuz yoğun olabilir. Stresli birkaç görüşme yapabilirsiniz. İkili iletişiminiz gergin olabilir.

news-item-cover
Boğa
Ay, gün boyunca hareketini İkizler burcunda sürdürüyor. Sizlerin maddi konularının gündemde olacağı bugün içinde ekonomik koşullarınızı garantiye almakta yarar var. Yarın gerçekleşecek dolunay sert etkili olacaktır.

news-item-cover
İkizler
Günün genelinde Ay, İkizler burcunda seyrine devam ediyor. Sizlerin pozitif zamanları olsa da yarın yaklaşan bir dolunay var. Burcunuzda oluşacağından ötürü bugünden stresli etkileri hissedebilirsiniz.

news-item-cover
Yengeç
Ay, tüm gün seyrini İkizler burcunda sürdürüyor. Günün genelinde melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Yarınki dolunaya yaklaşırken içinizdeki karamsarlık sizi ele geçirmeye başlayabilir.

news-item-cover
Aslan
Ay, günün tamamında İkizler burcunda hareket ediyor. Gün içinde şansa ihtiyacınız olan konularda harekete geçmelisiniz. Aksi halde yarınki sert dolunayda böyle bir fırsatınız olmayabilir.

news-item-cover
Başak
Gün boyunca Ay, İkizler burcunda hareket ediyor. Kariyerinizin gündemde olacağı bugün içinde yapmanız gereken görüşmeler, almanız gereken kararlar için elinizi çabuk tutmalısınız. Yarın oluşacak dolunay ertelemeler yapabilir.

news-item-cover
Terazi
Ay, günün genelinde İkizler burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Bugün akademik hayatınızda yapacağınız işler, seyahat rezervasyonlarınız varsa halletmenizde yarar var. Aksi takdirde yarınki dolunayda işleriniz uzayabilir.

news-item-cover
Akrep
Bütün gün Ay, hareketine İkizler burcunda devam ediyor. Finansal işlerinizin yoğunlaşacağı bir gün geçirebilirsiniz. Yapacağınız ödemeler varsa yarına bırakmadan bugün halletmelisiniz. Yarın dolunay işlerinizi bozabilir.

news-item-cover
Yay
Ay, bütün gün İkizler burcunda ilerliyor. İlişki ve evlilik hayatınızın gündemde olacağı bugün içerisinde partnerinizle çözmeniz gereken konular varsa adım atmalısınız. Ertesi gün aranızdaki tansiyon dolunaydan artabilir.

news-item-cover
Oğlak
Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Bugün gündeminiz çalışma hayatınız olabilir. Altınızda çalışan ekiple yoğun ve uzun süreli mesai saatleri geçirebilirsiniz. Bu psikolojik olarak da sizi yoracaktır.

news-item-cover
Kova
Ay, bugün İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Çocuklarınızla ilgili konular bugün gündeminizde olabilir. Onların eğitimleriyle ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir.

news-item-cover
Balık
Ay’ın İkizler burcunda hareket ettiği bir güne uyanıyorsunuz. Eviniz, aileniz ile ilgili durumlar önünüze çıkabilir. Netleştirmek istediğiniz durumlar varsa yarınki dolunaya kalmadan halletmenizde yarar var.