Ünal Karaman'dan son dakika açıklaması

Ünal Karaman'dan son dakika açıklaması

Spor

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman ve Norveçli golcü Alexander Sörlorth, UEFA Avrupa Ligi'nin 4. haftasında konuk olacakları Krasnodar maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulunuyorlar.

İlk maçtan ders çıkardıklarını vurgulayan Sörloth, ''Eksik oyuncularımız var ama bu konu hakkında fazla düşmemek gerek. Genç arkadaşlarımız da yarın görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerdir. Krasnodar ilk maçta iyiydi, iyi savunma yaptılar. Fakat, ilk maçtan çıkardığımız en büyük ders onları yenebiliriz." ifadelerini kullandı.

'Geleceğin yıldız adaylarına yarın şans vereceğiz'

İşlerinin zor olduğunu belirten Karaman, ''İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Rakibimiz bizi Trabzon'da yenerek önemli bir avantaj elde etti. Oynatamadığımız oyuncuları uzun bir zamandır kullanamıyoruz zaten ve üzülüyoruz. Ama genç takımdan getirdiğimiz, geleceğin yıldız adaylarına yarın şans vereceğiz.'' dedi.

'Armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerdir'

Genç oyuncuların forma şansı bulubileceğini ifade eden deneyimli hoca, "Abdülkadir, Sosa, Ekuban tüm sakat oyuncularımız bizim için değerli. Belki genç oyuncularımız yarın kendini gösterme fırsatı bulacak ve geleceğin yıldız adayı olarak öne çıkacaklar. Arkadaşlarımızın armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum." diye konuştu.

Videolar